K VYLEPŠENÍ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB VYUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE. VÍCE INFORMACÍ

Snubní prsteny Scarlett z kombinovaného zlata se srdíčkem a kardiogramem znázorněným po celém obvodu

Předpokládá se, že láska vzniká a žije v srdci. Ne nadarmo ženich, který se chce ženit, nabídne nevěstě svoji ruku a srdce. Jak je možné zachytit tlukot srdce na snubních prstenech? Velmi jednoduše! Objednejte si snubní prsteny se srdíčkem a kardiogramem znázorněným po celém obvodu prstenů novomanželů. Tlukot srdce milovaného člověka tak bude vždy s Vámi ve formě snubního prstenu na prsteníčku. Romantické, že?

Snubní prsteny Scarlett jsou vyráběné v kombinaci bílého a žlutého 14karátového zlata. Prsteny jsou po obvodu ozdobené srdíčkem a nepravidelnou linií, která znázorňuje tlukot srdce. Dámský prsten je ozdoben přírodním diamantem o průměru 1 mm s karátovou váhou 0,005 ct, čistotou diamantu VVS-VS1, barvou D/E.

Můžete si zvolit šířku, tloušťku, kombinaci kovu, druh kovu, druh kamene a další parametry snubních prstenů samostatně. Stačí nám napsat, zavolat nebo přijít na schůzku do naší kanceláře.

Snubní prsteny Scarlett jsou vyráběné ručně s použitím laserového gravírování. Prsteny mohou být vyrobeny ze zlata s ryzostí 585/1000 a 750/1000 jakékoli barvy, z platiny s ryzostí 950/1000 a stříbra s ryzostí 925/1000. Jako dárek obdržíte nádhernou firemní krabičku.


24115 Kč*

Cena se může lišit v závislosti na zvolené velikosti a šířce.


Vyrobíme pro Vás prsteny z jakéhokoli drahého kovu.

Jako dárek od nás dostanete gravírování na prstenech a luxusní značkové balení.

Termín dodání: týden.

Doživotní záruka a servis.

Pánský prsten

Šířka
4 mm
Kov
zlato 585/1000
Povrch kovu
lesklý se vzorem
Typ
Flat
Velikost
55
Přibližná váha*
3,30 g

Dámský prsten

Šířka
3 mm
Kov
zlato 585/1000
Povrch kovu
matný se vzorem
Typ
Flat
Velikost
48
Přibližná váha*
1,97 g

*Váha prstenů závisí na zvolené šířce a velikosti.


Mohlo by vás zajímat