K VYLEPŠENÍ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB VYUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE. VÍCE INFORMACÍ

Šperky na míru

Každý člověk pracující rukama, vkládá duši do svého výrobku. Velké množství hodin věnovaných vytváření originálních šperků nějakým způsobem spojuje zákazníka a klenotníka. Mistr se snaží splnit všechna Vaše přání, propracovat všechny detaily Vaší objednávky, aby vytvořil ten „nej“, ten jedinečný a originální šperk. Pokud ještě nemáte představu o šperku svých snů, můžeme ho vytvořit společně s Vámi.


Recenze

Můžeme vřele doporučit! Profesionální, vstřícné a hlavně velmi rychlé jednání. Hledal jsem zlatníka na výrobu prstýnku ze stříbra na zakázku. Obeslal jsem poptávku asi 10 zlatníkům a z Plzně a Prahy.. Šárky šperky s.r.o. byly úplně první kdo zareagoval. Naprosto skvělá domluva, pochopili jak mám výsledný prstýnek vypadat. Po pár mailech a zaplavené záloze, byl prstýnek za 2 pracovní dny hotový!! Než jiné firmy vůbec odepsali, tak už byl prstýnek vyrobený a doručeny k nám do Plzně!! A cena také skvělá!! zpracování kvalitní! Rytina v ceně. Suverénně nejlevnější a nejrychlejší! Prstýnek je prý velmi příjemný na prstu! Opravdu můžeme vřele doporučit!!

Michal

Pokud hledáte individuální přístup, radu od zlatníka s mnohaletými zkušenostmi a včasnou výrobu zboží, ráda bych doporučila společnost Šarky Šperky! Jsem více než spokojená s prstýnkem, který jsem našla pod vánočním stromečkem! Moc děkuji a určitě na viděnou v roce 2020!

Tamara Glazyrina