K VYLEPŠENÍ POSKYTOVANÝCH SLUŽEB VYUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE. VÍCE INFORMACÍ

Stříbrný přívěsek se zirkony Serotonin

Serotonin je často označován jako hormon radosti nebo potěšení. A to z dobrého důvodu – podle některých studií jeho nedostatek vede k depresím a problémům s vnímáním světa. S jeho nedostatkem se život zdá šedý a nudný. Naše nálada je vysoce závislá na správném přenosu signálu a na úrovni samotného serotoninu v našem těle. Čím je ho více, tím lépe pro nás.

Náš stříbrný přívěsek formou serotoninové molekuly je vyroben ze stříbra 925/1000 a je osazen třemi zirkony. Vypadá stejně dobře na řetízku nebo na šňůrce. Pokud se chcete s někým podělit o svou radost nebo jen o dobrou náladu, je těžké najít lepší dárek, než je tento přívěsek Serotonin.

Přívěsek je zabalen v krásné krabičce. Pokud chcete stejný přívěsek ze zlata nebo platiny, napište nám. Stříbrný přívěsek lze také pozlatit 14karátovým zlatem.


1250 Kč

Detaily o šperku

Kov
Stříbro 925/1000
Kámen
zirkony
Rozměr
17 mm
Přibližná váha
0.5 g
Celková váha
0.5 g
Řetízek
Bez (na šnůrce)
TYP
ANKR
Délka
45 cm

Typy / vzory řetízkůPřipravili jsme pro Vás kolekci originálních „Valentinských šperků“. Přívěsky z drahých kovů ke Dni svatého Valentýna jsou skvělým dárkem na památku, který uchová v sobě Vaše city a bude připomínat obdarovanému Vás a Vaši lásku, ať budete kdekoli.